Україна, Київ

Ремонт бойлерів

Послуги сервісного центру в Києві


ВИКЛИК МАЙСТРА

Телефони для виклику майстра:

☎ +38 (050) 148-30-27

☎ +38 (067) 148-30-27

☎ +38 (073) 148-30-27
 

Всі контакти


ОНЛАЙН ЗАЯВА

Для виклику майстра, або уточнення
орієнтовной вартості ремонту
вашої техніки, Ви можете залишити
онлайн заявку, заповнивши невелику
форму на нашому сайті в будь-який час.

Оформити заявку


ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Зв'язок з дирекцією.
Можете залишити вдячний відгук
про якість наданих послуг або
проінформувати керівництво про
виникненні конфлікту інтересів.

Написать отзыв

Ремонт електричних водонагрівачів (бойлерів) в Києві


 

Несправності водонагрівачів і бойлерів
Сьогодні різні пристрої нагріву води стали цілком природним явищем в наших будинках і квартирах. Виробники багатьох країн випускають величезну кількість всіляких моделей цього устаткування, що задовольняють будь-які запити споживачів. Але, купуючи водонагрівач або бойлер, мало хто замислюється про дотримання вимог до установки і експлуатації пристрою. У підсумку це створює серйозні незручності і веде до істотних витрат в процесі ремонту.

Передумови виникнення поломок
Значне число виробників постачають на ринки дешеву продукцію невисокої якості. Швидка поломка водонагрівача цієї групи не стає несподіванкою, так як навіть гарантійні зобов'язання на вироби даються мінімальні. Однак і добротні вироби, що відрізняються своєю якістю і надійністю, можуть виявитися в ремонті незабаром після придбання за низкою чинників, уникнути яких зовсім не складно.

Основні причини несправності водонагрівача ховаються в нашому побуті. Згубний вплив на техніку надають жорстка вода і нестабільне електроживлення. У нашій воді у великих кількостях присутні різні солі. Саме вони призводять до утворення накипу всередині приладів і робочих контурів. Суттєво зменшити вміст солей допоможе установка проточних фільтрів на вході нагрівачів. В підвідних мережах більшості регіонів напруга і частота можуть істотно змінюватися за короткий проміжок часу. Чи вирішить проблему підключення мережевих фільтрів або блоків безперебійного живлення.

Важливо правильно встановити і підключити пристрій. Багато поломки відбуваються саме завдяки помилкам на цьому етапі. Навіть ігнорування звичайного заземлення не тільки може призвести до ураження електрикою, а також сприятиме прискореному руйнуванню магнієвого анода і сильній корозії всіх елементів всередині бака. Оптимальна температура нагріву виставляється 60-70 0С.

Типові ПРОБЛЕМИ ТА ЇХ УСУНЕННЯ
Найбільш проблемна деталь пристрою для нагріву води - його внутрішня ємність. Вона проводитися з нержавійки або покривається титанової емаллю. Нержавійка служить 10 і більше років, емаль приходить в непридатність вдвічі раніше. Текти бака часто виявляється фатальною для подальшого використання нагрівача. У більшості випадків причини несправності водонагрівача і його протікання криються в корозії колби. Виробники захищають її напиленням різних складів і установкою магнієвого анода, але і це рятує рідко. Іноді вдається заварити ємність аргоном, в іншому випадку полагодити агрегат неможливо. Тому такою важливою є своєчасна заміна магнієвого анода і щорічна очищення бака від накипу.

Існують різні несправності водонагрівачів, які виявляються і усуваються самостійно:

При включенні пристрою вибиває УЗО. Можливо неправильне під'єднання нагрівального елементу (перевірити), неправильне підключення обладнання в електромережу (перевірити) або вихід з ладу автомата (замінити).
Водонагрівач не гріє воду. Міг вийти з ладу або погано підключений термостат (перевірити, замінити) або ТЕН (перевірити, замінити). Прилад погано підключений до мережі (перевірити).
Текти з-під фланця. Зносилася або пошкоджена прокладка (зняти і шукати подібну - краще не Китай), проіржавів і тече сам фланець (замінити).
Чи не регулюється температура, нагрівач перегрівається (кипить) і відключається. Каже про вихід з ладу термостата (перевірити термопасту під ним і сам прилад, замінити) або неправильному підключенні пристрою (перевірити).
Пристрій не нагріває зовсім або занадто повільно гріє воду. Трапляється через поломки термостата водонагрівача (замінити), надмірно оброслого накипом або перегорів Тена (почистити, замінити), відмови блоку управління і контролю (викликати майстра, замінити).
Корпус водонагрівача б'ється струмом. ТЕН покрився накипом, тріснув і вода контактує зі спіраллю (замінити) або вийшов з ладу блок управління і контролю (замінити). Відсутня заземлення пристрою (заземлити).
Агрегат не включається. Чи не працює термостат (замінити), замкнув або згорів ТЕН (замінити), вийшла з ладу плата управління (замінити), не надходить харчування від мережі (перевірити).
Пристрій шипить, довго гріється, видає сторонні звуки. Явище спостерігається при установці занадто вузьких труб (замінити на більш широкі). При тривалій експлуатації нагрівача без профілактичних заходів (провести чистку).
Існують і інші несправності електричних водонагрівачів, характерні для певних моделей. Способи усунення будь-якої з них можна знайти в інтернеті за необхідним запитом.

Основні причини поломки бойлерів ті ж, що виводять з ладу водонагрівачі (накип), хоча в цих пристроях важливу роль відіграє арматура пристроїв: труби, підводки, крани, вентилі, клапани, насоси. Тут внутрішні області баків також схильні до утворення відкладень, але основна їх частина накопичується на внутрішній і зовнішній поверхні змійовиків (залежить від того, що виступає в якості теплоносія). Досить часта поломка бойлера - вихід з ладу його проводять трубок. Їх заварка можлива лише аргоном, але для проведення такого ремонту доведеться витягти змійовик з бака, а згодом поставити назад. Ремонт своїми силами тут практично неможливий і звернення в сервіс неминуче.

ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА В КИЄВІ

«KOMILFO SERVICE» - ЗАВЖДИ ГОТОВІ НАДАТИ ТЕХНІЧНУ ДОПОМОГУ

РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Здійснюємо ремонт і обслуговування таких брендів і виробників:

Liebherr
Bauknecht
Smeg
Zanussi
Whirlpool
Tesy
Ardo
Candy
Samsung
Kaiser
Franke
Beko
Hansa
DeLonghi
LG
Ariston
Indesit
Pyramida
Termet
Atmor
Electrolux
Hoover
Schulthess
Privileg
Atlantic
Gaggenau
Termex
Garanterm
Asko
Cata

Контакти

Працюємо з брендами

AEG, Delonghi, Electrolux, Franke, Hansa, Bauknecht, Samsung, Ardo, Schulthess, Whirlpool, Zanussi, Indesit, Ariston, Kaiser, Smeg, Atmor, Best, Candy, Cata, Asko, Beko, Gaggenau, Hoover, LG, Liebherr, Mora, Privileg, Pyramida, Atlantic, Roda, Termex, Ferroli, Termet, Tesy, Garanterm

Поиск

Создание сайтов Teleport Studio