Україна, Київ

Ремонт елітної техніки

Послуги сервісного центру в Києві


ВИКЛИК МАЙСТРА

Телефони для виклику майстра:

☎ +38 (050) 148-30-27

☎ +38 (067) 148-30-27

☎ +38 (073) 148-30-27
 

Всі контакти


ОНЛАЙН ЗАЯВА

Для виклику майстра, або уточнення
орієнтовной вартості ремонту
вашої техніки, Ви можете залишити
онлайн заявку, заповнивши невелику
форму на нашому сайті в будь-який час.

Оформити заявку


ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Зв'язок з дирекцією.
Можете залишити вдячний відгук
про якість наданих послуг або
проінформувати керівництво про
виникненні конфлікту інтересів.

Написать отзыв

Ремонт елітної техніки в Києві
V-ZUG, Schulthess, Kaiser, Bauknecht


Компанія Комільфо-Сервіс проводить ремонт елітної техніки високого рівня, таких як V-ZUG, Schulthess, Kaiser, Bauknecht.
Але навіть космічні кораблі, ламаються прямо на орбіті, а отже може знадобиться і ремонт домашньої елітної техніки на дому в Києві. У таких випадках доведеться звертатися за допомогою до майстрів. На відміну від більш простих апаратів, ця техніка високого рівня завжди вимагає огляду професіонала. Складні, дорогі, передові агрегати різних брендів, з різними наявних функцій, не часто але все ж ламаються і наші фахівці сервісного центру "Комільфо-Сервіс" готові прийти вам на допомогу. Не довіряйте ремонт елітної техніки неписьменним майстрам, звертайтеся в наш сервісний центр.
Часто майстри сервісних центрів відмовляються проводити ремонт елітної техніки через відсутність потрібних деталей та комплектуючих, потрібних навичок, недостатнього рівня професіоналізму для техніки подібного рівня.
Зверніться в наш сервісний центр, і ваша проблема буде вирішена на дому. Наші майстри мають достатню кваліфікацію для роботи з технікою високого рівня. Вам точно назвуть причину поломки, вартість монтажу, допоможуть вирішити питання про доцільність заміни деталей. Не треба лякатися, якщо вам знадобився ремонт елітної техніки.
Багато власників, начулися про ціни на запчастини, махають рукою і навіть не викликають майстра. Даремно! Можливо, справа в дрібницях: в попаданні сторонніх дрібних предметів (ґудзиків, монет, заклепок), або поганому притисканні дверцята, або збої в роботі. Все це можна виправити і коштує не надто дорого. Так що спочатку викличте майстра - можливо, наприклад вашу пралку вдасться врятувати за п'ять хвилин без заміни запчастин.

ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА В КИЄВІ

«KOMILFO SERVICE» - ЗАВЖДИ ГОТОВІ НАДАТИ ТЕХНІЧНУ ДОПОМОГУ

РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Здійснюємо ремонт і обслуговування таких брендів і виробників:

Liebherr
Bauknecht
Smeg
Zanussi
Whirlpool
Tesy
Ardo
Candy
Samsung
Kaiser
Franke
Beko
Hansa
DeLonghi
LG
Ariston
Indesit
Pyramida
Termet
Atmor
Electrolux
Hoover
Schulthess
Privileg
Atlantic
Gaggenau
Termex
Garanterm
Asko
Cata

Контакти

Працюємо з брендами

AEG, Delonghi, Electrolux, Franke, Hansa, Bauknecht, Samsung, Ardo, Schulthess, Whirlpool, Zanussi, Indesit, Ariston, Kaiser, Smeg, Atmor, Best, Candy, Cata, Asko, Beko, Gaggenau, Hoover, LG, Liebherr, Mora, Privileg, Pyramida, Atlantic, Roda, Termex, Ferroli, Termet, Tesy, Garanterm

Поиск

Создание сайтов Teleport Studio