Україна, Київ

Ремонт мікрохвильових печей

Послуги сервісного центру в Києві


ВИКЛИК МАЙСТРА

Телефони для виклику майстра:

☎ +38 (050) 148-30-27

☎ +38 (067) 148-30-27

☎ +38 (073) 148-30-27
 

Всі контакти


ОНЛАЙН ЗАЯВА

Для виклику майстра, або уточнення
орієнтовной вартості ремонту
вашої техніки, Ви можете залишити
онлайн заявку, заповнивши невелику
форму на нашому сайті в будь-який час.

Оформити заявку


ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Зв'язок з дирекцією.
Можете залишити вдячний відгук
про якість наданих послуг або
проінформувати керівництво про
виникненні конфлікту інтересів.

Написать отзыв

Ремонт мікрохвильових печей / мікрохвильовок / в Києві


Мікрохвильова піч / СВЧ-піч - побутовий прилад, призначений для швидкого приготування, розігрівання, розморожування їжі. Працює від електромережі методом розігріву водомістких речовин електромагнітним випромінюванням. Персі Спенсер, саме цей американський інженер перший, хто помітив здатність надвисокочастотного випромінювання до нагрівання продуктів. Проходячи повз магнетрона, він зауважив, що шоколадка в кишені розтанула. Через кілька років, а саме в 1946 році, він винайшов і запатентував мікрохвильову піч.

У наступному році фірмою Raytheon була випущена перша СВЧ-піч «Radarange», яку використовували військові для швидкого розморожування продуктів. Її маса становила 340 кг, а висота була в людський зріст. У 1949 році почалося серійне виробництво, і коштувала одна піч 3000 доларів США. Що ж тут скажеш, спасибі тобі друже Спенсер. Навіть не уявляю, як би ми жили без твого винаходу!

Мікрохвильова піч дуже міцно увійшла в наше життя. Вона часом виконує різноманітні функції, причому це вже не просто розігрів продуктів, але і приготування різних страв за максимально короткий час!

Як ми взагалі раніше обходилися без мікрохвильової печі? Але все ж і ця техніка теж виходить з ладу. А покупка нової печі не завжди виправдана, адже іноді буває досить просто замінити згорілу деталь, і Ваша піч буде працювати ще довгі роки.

Тому наш Сервісний центр пропонує Вам більш правильне і економічне рішення. Ми виробляємо ремонт мікрохвильових печей в Києві вже понад 15 років і за ці роки накопичили чималий досвід у цій сфері.

Наша компанія проводить ремонт мікрохвильовок, СВЧ печей
Samsung, LG, Candy, Panasonic, Daewoo, Whirlpool, Scarlett, Saturn і багатьох інших марок.

Наші майстри зроблять практично будь-який ремонт СВЧ печей. Вам не доведеться витрачати значні фінансові кошти на покупку нової техніки, а малі витрати на своєчасний і якісний ремонт мікрохвильовки, завжди окупляться.

Наші фахівці працюють з сучасним діагностичним обладнанням і якісним інструментом, які дозволять з найбільшою точністю провести ремонт мікрохвильовок в максимально короткі терміни.

Тому ремонт побутової техніки в більшості випадків більш вигідний, ніж покупка нового приладу. Наш Сервісний центр пропонує ремонт мікрохвильовок за доступними цінами на вигідних умовах.

Причина поломки мікрохвильової печі може бути різною: це і кидки напруги в електромережі, і неправильне поводження з технікою. Найчастіше виходять з ладу силові ланцюга: генератор мікрохвиль (магнетрон), силовий трансформатор, перетворювач напруги тощо.

Також, часта причина поломки - це вихід з ладу плати управління або сенсорної панелі. Маючи за плечима великий досвід, ми завжди швидко проведемо ремонт СВЧ печі в Києві, з гарантією на виконану роботу.

ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА В КИЄВІ

«KOMILFO SERVICE» - ЗАВЖДИ ГОТОВІ НАДАТИ ТЕХНІЧНУ ДОПОМОГУ

РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Здійснюємо ремонт і обслуговування таких брендів і виробників:

Liebherr
Bauknecht
Smeg
Zanussi
Whirlpool
Tesy
Ardo
Candy
Samsung
Kaiser
Franke
Beko
Hansa
DeLonghi
LG
Ariston
Indesit
Pyramida
Termet
Atmor
Electrolux
Hoover
Schulthess
Privileg
Atlantic
Gaggenau
Termex
Garanterm
Asko
Cata

Контакти

Працюємо з брендами

AEG, Delonghi, Electrolux, Franke, Hansa, Bauknecht, Samsung, Ardo, Schulthess, Whirlpool, Zanussi, Indesit, Ariston, Kaiser, Smeg, Atmor, Best, Candy, Cata, Asko, Beko, Gaggenau, Hoover, LG, Liebherr, Mora, Privileg, Pyramida, Atlantic, Roda, Termex, Ferroli, Termet, Tesy, Garanterm

Поиск

Создание сайтов Teleport Studio