Україна, Київ

Ремонт комбінованих плит

Послуги сервісного центру в Києві


ВИКЛИК МАЙСТРА

Телефони для виклику майстра:

☎ +38 (050) 148-30-27

☎ +38 (067) 148-30-27

☎ +38 (073) 148-30-27
 

Всі контакти


ОНЛАЙН ЗАЯВА

Для виклику майстра, або уточнення
орієнтовной вартості ремонту
вашої техніки, Ви можете залишити
онлайн заявку, заповнивши невелику
форму на нашому сайті в будь-який час.

Оформити заявку


ОСТАВИТЬ ОТЗЫВ

Зв'язок з дирекцією.
Можете залишити вдячний відгук
про якість наданих послуг або
проінформувати керівництво про
виникненні конфлікту інтересів.

Написать отзыв

Ремонт комбінованих плит вдома в Києві


Газ, на відміну від електрики, має прямий вихід в приміщення через газову плиту, та до того ж вибухонебезпечний. Тому ремонт газових плит виконується майстрами, і настійно не рекомендується займатися цим самостійно - навіть якщо поломка не пов'язана з витоком газу, такий домашній «самоделкин» може її викликати.

Якщо зламалася газова плита, то найперше, що необхідно зробити - перекрити газ. При виявленні витоку відкрити всі вікна і двері, повідомити в службу газу. А потім вже викликати майстра.

Але насправді все не так страшно. Як показує досвід, найчастіше ремонт плити пов'язаний з несправністю супутніх деталей: наприклад, палія на п'єзоелементі, або чистка конфорок, заміна термометра духовки і так далі. Але і в такому випадку безпечніше для себе особисто, своїх рідних і близьких буде довіритися послуг майстрів.

У сервісному центрі «Комільфо-Сервіс» працюють кваліфіковані фахівці знання, і досвід яких підтверджені. Це люди, які вміють швидко і, головне, правильно продіагностувати несправну газову плиту, професійно швидко і якісно виконати її ремонт, замінити зламані або застарілі деталі. Потрібно враховувати, що всі запчастини, що використовуються нашими майстрами, тільки оригінальні, від виробників - а не сумнівні деталі, які можна зустріти на будь-якому ринку. Додаткову впевненість клієнтам дає гарантія, яка надається не тільки на встановлені деталі, але і на всі виконані роботи. Тому Ви нічим не ризикуєте, замовляючи таку послугу, як ремонт газової плити, у нас.

Щоб уникнути неприємних наслідків, виконуйте всі рекомендації по експлуатації плити, постійно контролюйте її роботу під час використання, не проводите небезпечних експериментів по приміщенню в духовку не призначених для цього предметів (на жаль, подібні випадки відомі на практиці). При найменших ознаках витоку газу обов'язково припиніть використання плити і викличте спеціаліста, який зможе визначити її причину - можливо, це газовий шланг дав тріщину, або ручка регулювання працює неправильно, або щось з конфорками. Не намагайтеся самостійно визначити і усунути причину, якщо не маєте відповідної кваліфікації!

Пам'ятайте: майстри, які виконують ремонт газових плит в Києві, приїдуть до Вас додому, швидко і спокійно оцінять ситуацію і проведуть всі необхідні роботи.

ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА В КИЄВІ

«KOMILFO SERVICE» - ЗАВЖДИ ГОТОВІ НАДАТИ ТЕХНІЧНУ ДОПОМОГУ

РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Здійснюємо ремонт і обслуговування таких брендів і виробників:

Liebherr
Bauknecht
Smeg
Zanussi
Whirlpool
Tesy
Ardo
Candy
Samsung
Kaiser
Franke
Beko
Hansa
DeLonghi
LG
Ariston
Indesit
Pyramida
Termet
Atmor
Electrolux
Hoover
Schulthess
Privileg
Atlantic
Gaggenau
Termex
Garanterm
Asko
Cata

Контакти

Працюємо з брендами

AEG, Delonghi, Electrolux, Franke, Hansa, Bauknecht, Samsung, Ardo, Schulthess, Whirlpool, Zanussi, Indesit, Ariston, Kaiser, Smeg, Atmor, Best, Candy, Cata, Asko, Beko, Gaggenau, Hoover, LG, Liebherr, Mora, Privileg, Pyramida, Atlantic, Roda, Termex, Ferroli, Termet, Tesy, Garanterm

Поиск

Создание сайтов Teleport Studio